Masz pytania? Zadzwoń +48 503 047 005

Instalacja monitoringu

Monitoring

Instalacja monitoringu to zaraz po wyborze właściwych urządzeń najtrudniejsza czynność związana z zabezpieczeniem własności. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, proponujemy wsparcie techniczne ze strony fachowców specjalizujących się w planowaniu, wykonywaniu, modernizacji, serwisowaniu i rozbudowie systemów monitoringu.

Nasi doświadczeni instalatorzy od lat projektują i realizują najefektywniejsze systemy monitoringu IP, HD - SDI, CCTV na terenie całej Polski. Za priorytet zawsze stawiamy sobie zadowolenie klienta - każdy monitoring jest dla nas ważny i do każdego instalowanego systemu monitoringu podchodzimy z najwyższą starannością i profesjonalizmem. Posiadamy ogromne doświadczenie w budowaniu dużych instalacji systemów monitoringu. Zajmujemy się także niewielkimi systemami obserwacyjnymi, składającymi się z pojedynczych kamer.

 

Posiadamy dostęp do wszelkich nowych technologii, dzięki czemu oferujemy najskuteczniejsze rozwiązania w atrakcyjnej cenie. Udzielamy bezpłatnych porad dotyczących instalacji oraz obsługi systemów telewizji dozorowej. Tworzymy systemy najlepiej dostosowane do najtrudniejszych warunków środowiskowych. Instalujemy i konfigurujemy monitoring z opcją zdalnego dostępu do kamer przez komputer, tablet, smartfon.

 

Kamery do monitoringu Rejestratory do monitoringu  Podgląd monitoringu on-line

 

Zaufaj profesjonalitom, tylko sprawdzony monitoring


doradzimy jaki sprzęt najlepiej wybrać


Skontaktuj się z nami

Do góry