Masz pytania? Zadzwoń +48 503 047 005

Instalacja alarmowa

System alarmowy to zespół urządzeń służących najczęściej zabezpieczeniu danego obiektu przed włamaniem (system alarmu włamania) lub pożarem (system przeciwpożarowy).

W systemach alarmu włamania najczęściej wykorzystuje się pasywne czujniki podczerwieni reagujące na ruch (PIR) i czujniki magnetyczne (kontaktrony) umieszczane na oknach, drzwiach, bramach garażowych (wzbudzenie czujnika powoduje alarm). System przeważnie u zbrajany/rozbrajany jest przez wpisanie na klawiaturze specjalnego kodu ustalonego przez użytkownika.

Systemy alarmowe nie są skomplikowane w obsłudze, a zwiększają bezpieczeństwo obiektu (firma, magazyn, dom, garaż itp.).

Często dodatkowym elementem do systemu alarmu włamania jest system antynapadowy, zrealizowany w formie pilota lub ukrytego przycisku alarmowego. Klawiatury kodowe posiadają funkcję wybierania kodu "pod przymusem", która powoduje uruchomienie systemu alarmu napadu - cichy alarm, wezwanie ochrony.

 Instalacja alarmu schemat

Od lat projektujemy i realizujemy najefektywniejsze systemy alarmowe na terenie całej Polski. Za priorytet zawsze stawiamy sobie zadowolenie klienta - do każdego z systemów podchodzimy z najwyższą starannością i profesjonalizmem. Posiadamy ogromne doświadczenie w budowaniu dużych instalacji alarmowych. Zajmujemy się także niewielkimi systemami alarmowymi w domach jednorodzinnych, mieszkaniach, biurach. Dobry montaż alarmu do kluczowy element w każdym systemie bezpieczeństwa.

Posiadamy dostęp do wszelkich nowych technologii, dzięki czemu oferujemy najskuteczniejsze rozwiązania w atrakcyjnej cenie. Udzielamy bezpłatnych porad dotyczących instalacji oraz obsługi systemów alarmowych. Tworzymy systemy najlepiej dostosowane do najtrudniejszych warunków środowiskowych. Instalujemy i konfigurujemy urządzenia z opcją zdalnego dostępu.

 

Montaż alarmu przez firmę Alcorn to inwestycja w spokój i bezpieczeństwo


zaufaj specjalistą od systemów zabezpieczeń


Skontaktuj się z nami

Do góry