Masz pytania? Zadzwoń +48 503 047 005

Automatyka bram garażowych i szlabanów

Jako autoryzowany dystrybutor Nice oferujmey naszym klientom najlpesze napędy do bram, szlabany oraz systemy parkingowe. Zajmujemy się wycenami, sprzedażą, montażem oraz serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym napędów do bram i szlabanów. Firmę tworzy zespół młodych i ambitnych ludzi, stale podnoszących swoje kwalifikacje i poszukujący nowatorskich rozwiązań.

Napędy do bram Nice

Nice autoryzowany dystrybutor w Legionowie

Posiadamy dostęp do wszelkich nowych technologii, dzięki czemu oferujemy najskuteczniejsze rozwiązania w atrakcyjnej cenie. Udzielamy bezpłatnych porad dotyczących instalacji oraz obsługi automatów do bram, szlabanów. Nasze instalacje dostosowujemy do najtrudniejszych warunków środowiskowych. Instalujemy i konfigurujemy urządzenia z opcją zdalnego dostępu do otwarcia/zamknięcia bram, szlabanów przez pilot, kartę, smartfon czy mrugnięcie światłami w samochodzie.

loga nice

 

  

 

Uwaga!

Licencja Nice jest niezwykle ważnym dokumentem. Na jej podstawie od 1 stycznia 2017 Nice Polska zmieniła zasady montażu produktów Nice objętych oficjalną gwarancją. Od tego dnia gwarancją Nice Polska objęte są produkty zainstalowane wyłącznie przez licencjonowanych instalatorów Nice. Mają też oni wyłączne prawo do wykonywania płatnych przeglądów technicznych przedłużających gwarancję według zasad zawartych w karcie gwarancyjnej Nice. Produkty zainstalowane po 1.01.2017 r. przez instalatorów bez licencji Nice nie podlegają ochronie w serwisie Nice z tytułu gwarancji.
Do góry