Masz pytania? Zadzwoń +48 503 047 005

Monitoring

Instalacja monitoringu to zaraz po wyborze właściwych urządzeń najtrudniejsza czynność związana z zabezpieczeniem własności. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, proponujemy wsparcie techniczne ze strony fachowców specjalizujących się w planowaniu, wykonywaniu, modernizacji, serwisowaniu i rozbudowie systemów monitoringu.

Nasi doświadczeni instalatorzy od lat projektują i realizują najefektywniejsze systemy monitoringu IP, HD - SDI, CCTV na terenie całej Polski. Za priorytet zawsze stawiamy sobie zadowolenie klienta - każdy monitoring jest dla nas ważny i do każdego instalowanego systemu monitoringu podchodzimy z najwyższą starannością i profesjonalizmem. Posiadamy ogromne doświadczenie w budowaniu dużych instalacji systemów monitoringu. Zajmujemy się także niewielkimi systemami obserwacyjnymi, składającymi się z pojedynczych kamer.

Czytaj więcej...

Ogólna charakterystyka systemów kontroli dostępu

System kontroli dostępu, będąc elementem elektronicznych systemów zabezpieczeń, stanowi doskonałe uzupełnienie systemu sygnalizacji włamania i napadu. Rolą nowoczesnego systemu kontroli dostępu jest ograniczenie dostępu do określonych miejsc w obiekcie osobom nieupoważnionym, w czasie gdy w strefie chronionej przebywają osoby uprawnione. Stanowi on alternatywę dla tradycyjnych, mechanicznych systemów kontroli dostępu opar tych o zwykłe klucze.

Czytaj więcej...

System alarmowy to zespół urządzeń służących najczęściej zabezpieczeniu danego obiektu przed włamaniem (system alarmu włamania) lub pożarem (system przeciwpożarowy).

W systemach alarmu włamania najczęściej wykorzystuje się pasywne czujniki podczerwieni reagujące na ruch (PIR) i czujniki magnetyczne (kontaktrony) umieszczane na oknach, drzwiach, bramach garażowych (wzbudzenie czujnika powoduje alarm). System przeważnie u zbrajany/rozbrajany jest przez wpisanie na klawiaturze specjalnego kodu ustalonego przez użytkownika.

Czytaj więcej...

Jako autoryzowany dystrybutor Nice oferujmey naszym klientom najlpesze napędy do bram, szlabany oraz systemy parkingowe. Zajmujemy się wycenami, sprzedażą, montażem oraz serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym napędów do bram i szlabanów. Firmę tworzy zespół młodych i ambitnych ludzi, stale podnoszących swoje kwalifikacje i poszukujący nowatorskich rozwiązań.

Czytaj więcej...Podstawową potrzebą człowieka jest poczucie bezpieczeństwa. Powinno to dotyczyć zwłaszcza domostwa i jego najbliższego otoczenia. W dzisiejszych czasach wiąże się to z kontrolą przepływu osób, gdzie identyfikacja osób wpuszczanych do budynków odbywa się za pomocą dźwięku (domofony) lub dźwięku i obrazu (wideodomofony). Dzięki możliwości identyfikacji interesantów w oparciu systemy domofonowe bądź wideodomofonowe jesteśmy w stanie otrzymać lepszą jakość bezpieczeństwa dla mieszkań i domów, w których są instalowane.

Czytaj więcej...

Posiadając najlepszy system zabezpieczeń, alarm lub najnowocześniejszą bramę garażową musimy pamiętać aby zadbać o właściwą eksploatację. Oferujemy serwis gwarancyjny oraz po gwarancyjnych systemów do monitoringu, systemów alarmowych, kontroli dostępu, bram garażowych oraz szlabanów. Dzięki usłudze konserwacji Twój system może być pod 24 godzinną opieką. Nasi klienci mogą liczyć na fachowe i ekspresowe usunięcie usterki.

 Zaufaj specjalistom branży zabezpieczeń

 

Alcorn – to firma tworzona przez ludzi z pasją, która stawia na długotrwałe relacje z klientem gwarantujące troskę o jego potrzeby i wymagania. Zajmujemy się sprzedarzą i instalowaniem systemów zabezpieczń. Głównym naszym obszarem działania jest telewizja przemysłowa, systemy alarmowe, kontrola dostępu oraz automatyka bramowa. Sprzęt przed wprowadzeniem do obrotu testujemy w celu weryfikacji jakości z podawanymi w instrukcjach danymi technicznymi. Lata współpracy z największymi dostawcami i producentami sprzętu pozwalają nam na dostęp do wszystkich nowości technicznych. Możemy przebierać wśród tysięcy ofert wybierając te najkorzystniejsze dzięki którym oferujemy Państwu najlepsze ceny w Polsce. Udzielamy stosownej gwarancji i opiekę nad sprzętem. Po okresie gwarancji Twój system również jest pod opieką naszych fachowców dzięki naszemu serwisowi.

Kupując u nas dowolny produkt nic nie ryzykujesz - masz 100% gwarancję satysfakcji.

Do góry