Masz pytania? Zadzwoń +48 503 047 005

Monitoring


Specjalizujemy się w montażu oraz serwisie kamer przemysłowych. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy oraz rabaty dla stałych klientów.

Montaż i serwis


Oferujemy montaż urządzeń oraz serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Zapewniamy całodobowy serwis oraz krótkie terminy instalacji.

Monitoring mobilny

Monitoruj swoją firmę, mieszkanie, dom z każdego miejsca na świecie za pośrednictwem komputera, smartfona, tabletu. Monitoring obiektów nigdy nie był tak prosty, sprawdź!

Kontrola dostępu

Oferujemy najbezpieczniejsze systemy kontroli dostępu do Państwa mienia. Zarówno do lokali mieszkalnych jak i powierzchni użytkowych

Zadbaj o najbliższych

Zadbaj o spokój Twojej rodziny i swój. Wybierz sprawdzone systemy zabezpieczeń. Powież montaż alarmu profesjonalistom.


Oferujemy montaż urządzeń oraz serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Zapewniamy całodobowy serwis oraz krótkie terminy instalacji.

konsulatacje monitoring

wycena monitoringu

instalacja monitoringu

Alcorn Firma – jesteśmy profesjonalną firmą z szerokim wyborem wysokiej jakości sprzętu dostępnego na rynku, którego bez awaryjność i całodobowa gotowość ma znaczenie kluczowe. Zatrudniamy zespół najlepszych specjalistów posiadających wieloletnie, specjalistyczne doświadczenie. Instalujemy monitoring - alarmy w Legionowie oraz Warszawie

Pozwól zadbać nam o Twoje Bezpieczeństwo

Pomoc zdalna online


1. Pobierz aplikację

2. Zadzwoń


Zadzwoń do nas i podaj ID oraz hasło wygenerowane przez program do zdalnej pomocy.

3. Ciesz się pomocą

Dzięki zdalnemu dostępowi możemy rozwiązać problem niezależnie gdzie znajduje się Twój system monitoringu. Dostęp jest jednorazowy i jest w 100% bezpieczny. Dbamy o prywatność naszych klientów.

Partnerzy

Do góry